Jakou hudbu, film a knihu si letos oblíbili 30 Seconds To Mars?

29. prosince 2011 v 18:01 |  Interviews, Articles
Poslední dny roku donutily k zamyšlení i muzikanty z 30 Seconds To Mars. Jaké knihy, filmy nebo hudební desky si letos Jared Leto a spol. oblíbili?

Členové skupiny 30 Seconds To Mars, headlinera prvního ročníku Prague City Festivalu, jehož počínání sledovalo koncem června na pražském Výstavišti deset tisíc lidí, si našli chvíli, aby se ohlédli za právě končícím rokem. Jared Leto, jeho bratr Shannon i kytarista Tomo Miličevič odkryli fanouškům své kulturní tipy, kterými si krátili dlouhé večery roku 2011.


Jared Leto:

Čerstvý čtyřicátník a ústřední postava 30 Seconds To Mars si v letošním roce nejvíc oblíbila debutové album britského muzikanta a producenta Jamese Blaka. Z knižních titulů sympatického muzikanta výrazně oslovila biografie zesnulého prvního muže firmy Apple Steva Jobse, kterou napsal spisovatel Walter Isaacson. A pokud vás zajímá, jaké DVD Jareda Leta letos upoutalo, pak vězte, že šlo (mimo jiné) o dokumentární snímek s názvem Restrepo (2010), vyprávějící o životě amerických vojáků v Afghánistánu. Určitě vás na tomto místě napadne souvislost s aktuální deskou 30 Seconds To Mars This Is War.

Shannon Leto:
Starší z bratrů, bubeník Shannon, se zhlédl v koncepčním albu Hurry Up We're Dreaming francouzské elektropopové formace M83. Vzácná shoda panuje u obou bratří co se filmového žánru týče. I u Shannona letos zvítězil dokumentární snímek - několika cenami ověnčený The Human Experience z roku 2009. Pokud zrovna netočil DVD přehrávač, pustil si rodák z Louisiany stanici kabelové televize AMC, kde sledoval seriál Breaking Bad s hlavním hrdinou - učitelem chemie - Waltem Whitem.

Tomo Miličevič:
Ani Miličevič se letos rozhodně nenudil. Kromě muziky, kde se zaposlouchal především do nových Battles nebo holandského dubstepu Noisia, trávil volné chvíle s knihou. Doporučuje zejména sedmdesát let starý román spisovatelky Ayn Randové The Fountainhead. Televizní rok měl ve znamení hororových seriálů The Walking Dead (vysílaného mimochodem taktéž na stanici AMC) a American Horror Story, čerstvé novinky v USA.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama