Srpen 2011
MTV Video Music Awards 2011 Tonight!

28. srpna 2011 v 19:01 Other
Jako každý rok se udílí ceny VMAs kde nesmí chybět ani 30STM, kteří byli nominováni s videoklipem "Hurricane".
Předávání cen můžete sledovat online i na internetu zde, jen si počkejte do 04:00.
Tak Echelons, držme klukům palce ;)

30 Seconds To Mars - Reading Festival Download Full Show, 2011

28. srpna 2011 v 0:00 Other
Záznam z Readingského festivalu (26.8.11) ke stažení zde..Jared Leto si není jistý, zda zvládne natáčení dalšího alba

25. srpna 2011 v 11:18 News
Jared Leto se v rozhovoru pro časopis Kerrang! nejasně vyjádřil ohledně budoucnosti 30 Seconds To Mars. Nebyl schopen říci, co bude následovat po konci jejich turné k albu This Is War. To jej vyčerpalo na maximum a není si jistý, zda zvládne opět něco podobného. Na druhou stranu říká, že ho skládání songů pořád baví.

V rozhovoru pro aktuální vydání časopisu Kerrang! frontman 30 Seconds To Mars Jared Leto přiznal, že si není jistý, zda znovu zvládne celý proces nahrávání nového alba a následného náročného cestování v rámci světového turné. To současné je pro něj zcela vyčerpávající. "Trvalo nám dva roky, než jsme dokončili album This Is War, další dva roky nám vzalo turné. Jestli tohle dokážu podstoupit znovu? To nedokážu říct."
Kapela dala už několikrát najevo, že je možné, že čtvrté album nenatočí. Na druhou stranu naznačují, že mají v plánu psát nové songy. Jared řekl, že "stále píše novou hudbu". Zpěvák dále uvedl, že případné nové album může mít naprosto jiný hudební směr.
"Hodně mě vzrušuje možnost objevovat a zdokonalovat. Potřeba tvořit je stále ve mně. Mohli bychom udělat taneční album, dubstepové album, punkové nebo klidně rockovou operu. Všechno je možné."

Source